O NAS

Naszym nadrzędnym celem jest

zapewnienie Klientom profesjonalnego sprzętu budowlanego, który posiada wszelkie dopuszczenia i certyfikaty dotyczące wysokiej jakości, jak również bezpieczeństwa obsługi. Wysoki poziom usług oferowanych przez firmę ALLMAX jest związany z doświadczeniem naszych pracowników na budowach domów jednorodzinnych, największych warszawskich osiedli oraz stołecznych wieżowców.

Podstawą działalności 

firmy ALLMAX jest profesjonalizm oraz odpowiedzialność, dlatego podczas realizacji zleceń dbamy przede wszystkim o zasady BHP. Dzięki odpowiednim uprawnieniom, pracujemy nie tylko bezpiecznie, ale również zgodnie z wszelkimi standardami sztuki montażu i demontażu rusztowań, ocieplenia elewacji, a także czyszczenia oraz naprawy elewacji. Nasze usługi są ubezpieczone aktualną polisą OC.

Naszym priorytetem

jest dostosowywanie oferty i technologii do zmieniających się warunków na rynku budowlanym i tym samym rosnących wymagań inwestorów. Dzięki tak sformułowanej koncepcji działań firma ALLMAX oferuje najnowsze technologie w zakresie rusztowań. Stosowanie sprawdzonej metody ETICS podczas wykonywania ociepleń elewacji, pozwala zaspokajać potrzeby zarówno klientów z branży budowlanej, jak i inwestorów indywidualnych. Dzięki opanowaniu sztuki czyszczenia elewacji metodą hydrodynamiczną, wiemy nie tylko, jak wykonać to profesjonalnie i szybko, ale również doradzamy klientom, jak dbać o ocieplenie elewacji, aby czyszczenie za kilka lat nie było konieczne. Nasza firma poprzez bezpieczny, wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalne doradztwo, pomaga swoim Klientom na wszystkich etapach rozwoju danego projektu.