OCIEPLENIE / NAPRAWA ELEWACJI

Dlaczego warto wybrać ALLMAX?

Czy potrzebują Państwo dokładnie i starannie wykonanego ocieplenia elewacji?

Czy oczekują Państwo konkretnej i regularnej komunikacji z wykonawcą zlecenia?

Czy chcieliby Państwo bez stresu powierzyć zlecenie firmie, której pracownicy mają wszechstronne doświadczenie w ocieplaniu elewacji różnego rodzaju obiektów budowlanych?

Jeśli odpowiedzieli Państwo na ostatnie trzy pytania twierdząco, to zapraszamy do współpracy z nami. Specjalizujemy się w ocieplaniu elewacji metodą ETICS (tzw. lekką mokrą).

Doświadczenie pokazuje nam, że kluczem do zadowolenia obydwu stron, jest jasne określenie wymagań i warunków, które będą obowiązywały w trakcie prac. Dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Zachęcamy do kontaktu tych z Państwa już zdecydowanych podjąć konkretne kroki w kierunku ocieplenia elewacji lub jej naprawy, jak i tych, którzy dopiero planują i są na etapie wstępnego przygotowywania się do tego przedsięwzięcia. Jesteśmy po to, aby służyć Państwu pomocą i współpracować z Państwem.

Aby czuli się Państwo bezpiecznie oraz dobrze poinformowani podczas wykonywanych prac, proponujemy następującą procedurę współpracy (podkreślamy, że jest to propozycja, więc wszelkie modyfikacje poczynione w celu zaspokojenia Państwa potrzeb, są jak najbardziej dopuszczalne)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową procedurą współpracy